Kontakt

Synergy Oil Polska

ul. Wiertnicza 135
02-952 Warszawa
kontakt@texacopolska.pl

BIURO

Justyna Wachal

Operations Manager
511 839 226
justyna.wachal@synergyoil.pl

Anna Bernart

Customer Service Coordinator
508 417 605
anna.bernart@synergyoil.pl

Ewa Kwiatkowska

Excise Tax Coordinator
517 963 749
+48 22 550 12 14
ewa.kwiatkowska@synergyoil.pl

SPRZEDAŻ

Adam Kułakowski

Sales & Marketing Manager
503 600 023
adam.kulakowski@synergyoil.pl
Rejon:
Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko- Pomorskie, Podlaskie, Mazowieckie, Lubelskie

Janek Włodyka

Area Sales Manager
503 600 033
jan.wlodyka@synergyoil.pl
Rejon:
Dolnośląskie, Opolskie, Łodzkie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Maciej Pietrzak

Area Sales Manager
506 162 525
maciej.pietrzak@synergyoil.pl
Rejon:
Zachodnio - Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie

Edward Budakowski

Key Account Manager
601 577 546
edward.budakowski@synergyoil.pl

Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem produktów Texaco w Polsce

Formularz kontaktowy

Ponad 100 lat tradycji

Texaco 1903

1903

Texaco 1907

1907

Texaco 1909

1909

Texaco 1913

1913

Texaco obecnie
Texaco 1936

1936

Texaco 1963

1963

Texaco 1980

1980

Texaco 2000

2000