Kontakt

Synergy Oil Sp. z o.o.

ul. Wiertnicza 135
02-952 Warszawa
+ 48 22 550 12 00
+ 48 22 550 12 10
kontakt@texacopolska.pl

BIURO

Beata Pochylska

Customer Service Coordinator
+48 22 550 12 11
+48 513 TEXACO (513 839 226)
beata.pochylska@synergyoil.pl
synergyoil2

Justyna Wachal

Operations Manager
+48 22 550 12 11
+48 511 TEXACO (511 839 226)
justyna.wachal@synergyoil.pl
Justyna.Synergy

Ryszard Tokarczyk

Excise Tax Coordinator
+48 22 550 12 14
+48 517 963 749
ryszard.tokarczyk@synergyoil.pl

SPRZEDAŻ

Adam Kułakowski

Sales & Marketing Manager
+48 503 600 023
adam.kulakowski@synergyoil.pl
Rejon:
Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko- Pomorskie, Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie

Janek Włodyka

Area Sales Manager
+48 503 600 033
jan.wlodyka@synergyoil.pl
Rejon:
Dolnośląskie, Opolskie, Łodzkie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Maciej Pietrzak

Area Sales Manager
+48 506 162 525
maciej.pietrzak@synergyoil.pl
Rejon:
Zachodnio - Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Edward Budakowski

Key Account Manager
+48 601 577 546
edward.budakowski@synergyoil.pl

Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem produktów Texaco w Polsce

Formularz kontaktowy

Ponad 100 lat tradycji

Texaco 1903

1903

Texaco 1907

1907

Texaco 1909

1909

Texaco 1913

1913

Texaco obecnie
Texaco 1936

1936

Texaco 1963

1963

Texaco 1980

1980

Texaco 2000

2000